Agent Ubezpieczeniowy HDI

HDI na świecie znana już od ponad 100 lat. Obecnie firmy działające pod tą marką stanowią część Grupy Talanx, jednej z największych w grup ubezpieczeniowych w Europie i na świecie. HDI charakteryzuje harmonia, doświadczenie oraz innowacyjność. Celem HDI jest zapewnienie jak najwyższej jakości usług oraz przyjaznej obsługi.

Na polskim rynku HDI obecna jest od 2002 r. W Polsce HDI ma bardzo bogatą historię. Po serii przejęć i fuzji, polisy pod marką HDI są oferowane przez TUiR „Warta" S.A. Ich oferta kierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. W efekcie połączenia 28 grudnia 2012 r. spółek HDI Asekuracja TU oraz TUiR "WARTA" S.A., w jedno bardzo mocne towarzystwo ubezpieczeniowe, HDI zajmuje pozycję wicelidera na rynku ubezpieczeń majątkowych.

Firma funkcjonuje zarówno w sektorze ubezpieczeń majątkowych, jak i osobowych. Agent Ubezpieczeniowy HDI może zaoferować nam następujące produkty:Do udziałowców HDI należą: Grupa Talanx, która jest trzecią pod względem wielkości grupą ubezpieczeniową w Niemczech, Talanx International AG (obecny w 15 krajach i posiadający około 8 mln klientów) oraz Meiji Yasuda Life Insurance Company - najstarszy ubezpieczyciel na życie na japońskim rynku.

Reklama

Copyright 2011 - 2018 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych