Aplikacja Obau Najważniejsze wiadomości ubezpieczeniowe w Twoim telefonie. Pobierz naszą aplikację mobilną. Pobierz Zamknij

Agent Ubezpieczeniowy HDI

HDI na świecie znana już od ponad 100 lat. Obecnie firmy działające pod tą marką stanowią część Grupy Talanx, jednej z największych w grup ubezpieczeniowych w Europie i na świecie. HDI charakteryzuje harmonia, doświadczenie oraz innowacyjność. Celem HDI jest zapewnienie jak najwyższej jakości usług oraz przyjaznej obsługi.

Na polskim rynku HDI obecna jest od 2002 r. W Polsce HDI ma bardzo bogatą historię. Po serii przejęć i fuzji, polisy pod marką HDI są oferowane przez TUiR „Warta" S.A. Ich oferta kierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. W efekcie połączenia 28 grudnia 2012 r. spółek HDI Asekuracja TU oraz TUiR "WARTA" S.A., w jedno bardzo mocne towarzystwo ubezpieczeniowe, HDI zajmuje pozycję wicelidera na rynku ubezpieczeń majątkowych.

Firma funkcjonuje zarówno w sektorze ubezpieczeń majątkowych, jak i osobowych. Agent Ubezpieczeniowy HDI może zaoferować nam następujące produkty:Do udziałowców HDI należą: Grupa Talanx, która jest trzecią pod względem wielkości grupą ubezpieczeniową w Niemczech, Talanx International AG (obecny w 15 krajach i posiadający około 8 mln klientów) oraz Meiji Yasuda Life Insurance Company - najstarszy ubezpieczyciel na życie na japońskim rynku.

Reklama

Copyright 2011 - 2018 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych