Agent Ubezpieczeniowy Gothaer

Gothaer jest jednym z największych i najstarszych ubezpieczycieli w Niemczech. Towarzystwo Ubezpieczeniowe zostało założone w 1820 roku w miasteczku Gotha przez Ernsta Wilhelma Arnoldiego. Obecnie firma ma główną siedzibę w Kolonii, a główne biura w Hamburgu, Stuttgarcie, Heidelbergu oraz Goettingen.

Na rynku polskim Gothaer działa od 20 lat. Pozyskanie w 2011 r. strategicznego inwestora, niemieckiego koncernu Gothaer pozwoliło połączyć dwudziestoletnie doświadczenie polskiej Spółki z tradycją, renomą i doświadczeniem akcjonariusza - jednej z najstarszych firm ubezpieczeniowych w Europie. Spółka wciąż się rozwija i wprowadza szereg zmian. Jedną z nich było uruchomienie nowoczesnego Contact Center. Dodatkowo wprowadzono wiele dodatkowych usług dla klientów: szybka ścieżka likwidacji szkód, bezpośrednia likwidacja szkód z OC sprawcy, formularze obsługowe online. 30 czerwca 2014 Gothaer wprowadził nowy, kompleksowy pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych GoAuto, inaugurując tym samym rozpoczęcie wdrażania nowej strategii produktowej w zakresie produktów detalicznych.

Gothaer posiada szeroką gamę produktów, nie tylko ubezpieczeniowych. Swoją ofertę kieruje nie tylko do klientów indywidualnych, ale także dla małych i średnich przedsiębiorstw. Agent Ubezpieczeniowy Gothaer może zaproponować takie produkty jak:

Najnowsze wpisy

Reklama

Copyright 2011 - 2019 © Ogólnopolska Baza Agentów Ubezpieczeniowych